20 Ноя 2019, 134 дня назад

Які є системи опалення?

Які є системи опалення?

Щоб забезпечити необхідний комфорт в холодний період року в будь-якому будинку встановлюється система опалення, яка підтримує необхідний температурний стан у приміщенні. Система опалення підтримує комфортні умови на протязі усього опалювального періоду, тому слід знати які бувають системи опалення і в чому їх відмінність.

Види систем опалення

Попри велику класифікацію систем опалення виділяють кілька основних види опалення:

 • системи водного опалення;
 • системи повітряного опалення;
 • електричне опалення;
 • альтернативні джерела опалення.

Знаючи види систем опалення, можна вибрати схему системи опалення, яка вам найбільше підходить по усіх критеріям. Найкращим варіантом перед тим як зробити монтаж опалення у Львові є порадитись з фахівцями у даній сфері.

Водяне опалення

Серед усіх видів обігрівання найпопулярнішим є водяне опалення, переваги якого були виявлені довгої експлуатації. Основним елементом водяного опалення є котел, який здійснює нагрів циркулюючої води.

Переваги водяного опалення:

 • не висока температура нагрівальних приладів;
 • довговічність в експлуатації;
 • практично не створює зайвих шумів;
 • не складне у регулюванні та ремонті.

Повітряне опалення

В сучасних умовах та така система опалення отримали широке застосування, як у виробничих та і у житлових приміщеннях.

У такому опаленні у якості теплоносія використовується нагріте повітря. Повітряне опалення може бути організовуватись загальнообміно з разом з системою припливної вентиляції, або ж місцево за допомогою передачі нагрівальних приладів.

Електричне опалення

Нагрів приміщенні у такому виді опалення виконується завдяки нагрівального приладу (елементу), в якому проходить електричним струм передаючи свою енергію випромінюванням.

Основними перевагами електричного обігріву є:

 • практично безшумні;
 • відсутність рідкого теплоносія;
 • швидкий нагрів приміщення;
 • автономність системи.

Альтернативні системи опалення

Оскільки газ та електроенергія постій зростають у ціні, ефективним рішенням, щодо організації системи опалення є використання альтернативних джерел опалення.

В регіонах де велика кількість сонячних днів, ефективно використовувати систему опалення з використанням сонячних колекторів. Сонячне світло є невичерпним джерелом енергії, що позволяє експлуатувати системи довгий час.

Системи опалення з використанням теплових насосів позволяють істотно знизити витрати на опалення. Принцип дії такої установки нагадує холодильник чи кондиціонер. Такий пристрій здатен дістати теплову енергію з потенціальних джерел тепла, яким може служить повітря, грунт чи вода.

Яку вибрати систему?

Вибір системи опалення є питанням комплексним, у якому слід враховувати усі фактори та можливість влаштування системи. Кожна система має свої переваги та недоліки, тому тут слід орієнтуватись на власні економічні можливості та бажання.

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий

Недавние записи - Полезное
Мар 30, 3 дня назад

Основные правила подбора ноутбука

Подбор ноутбука, это не всегда самый простой вопрос для пользователя. Человек в первую очередь, ориентируется на технику, которая сможет полноценно обеспечить его деятельность. Сегодня, есть возможность выбрать ноутбук, который характеризуется всеми необходимыми функциями, имеет достаточно памяти. Среди разнообразия марок и ...

Подробнее   Comments are off
Мар 30, 3 дня назад

Курсовые работы, школьные сочинения и эссе, все сложности написания

Учиться – очень интересно! Человек, желающий познать определенные науки, старается в первую очередь, выбрать соответствующий курс, факультет или направление. Хотя, любовь к учебе и обучению, прививается еще со школьных времен. Получение школьного образования, кому-то, дается просто и легко, другому ...

Подробнее   Comments are off
Мар 30, 3 дня назад

Космолот мобильная версия онлайн на cosmolot-casino.com.ua

Индустрия азартных развлечений в XXI веке переживает настоящий расцвет. От этого в выигрыше остались обычные люди. Им теперь не требуется куда-то ходить ради удовлетворения жажды в острых ощущениях. Замечательно развлечься и даже подзаработать деньжат получится за счет ...

Подробнее   Comments are off