30 Дек 2018, 17 дней назад

Доглядальниця за хворим

Доглядальниця за хворим

Завжди погано хворіти, але в молодому віці люди швидко одужують, чого не можна сказати про літніх осіб. В деяких випадках близького може прикувати до ліжка хвороба і треба забезпечити правильний догляд. Для цього потрібна доглядальниця, бо самостійно слідкувати, годувати, проводити медичні маніпуляції не завжди виходить або немає потрібного досвіду. Родичі не можуть постійно знаходитись поруч, тому найнятий домашній персонал по догляду допоможе звільнити час, та виконає всю роботу самостійно і якісно.

Наш портал «Доглядальниця» надає якісні послуги та пропонує кваліфікованих працівників, справжніх компаньйонів для хворих людей.

Переваги доглядальниць

Багато людей які шукають доглядальниць не впевнені, що вони зможуть вжитись характерами та замінять рідню. Це чужа людина, яка може бути недостатньо уважна, турботлива чи чемна. В нашій команді працівники тільки досвідчені, з перевіреним досвідом, резюме і професійними якостями. На кожного кандидата є гарні відгуки. В нас надається робота доглядальниці без посередників, але кожна людина проходить детальний відбір. Ми проводимо перевірку таких даних:

  1. Вірогідність резюме, характеристики від попередньої роботи.
  2. Досвід.
  3. Професіональні навички.
  4. Усі медичні довідки.
  5. По завершенню робимо психологічний портрет і анкету з основними характеристиками.

Якщо залишаються сумніви, то ми можемо провести контроль роботи по догляду за хворими. У разі згоди на роботу портал «Доглядальниця» допомагає укласти договір, в котрому прописуються права та обов’язки сторін. Якщо замовника не влаштовує кандидат, то ми стараємось знайти заміну за максимально короткий проміжок часу.

Доглядальниця за хворим – це зручно для усієї родини, під неї не треба підлаштовуватись, кожен член сім’ї живе і займається власними справами в тому ритмі до якого звик. Персонал може працювати за різним графіком, який оговорюється до приймання на роботу:

  1. Медичний персонал по догляду за хворими, який працює виключно в стінах лікарні.
  2. Доглядальниця, котра приходить додому в оговорений час.
  3. Доглядальниця з проживанням.
  4. Патронаж по вигідному для сім’ї часу.

В залежності від ситуації ми пропонуємо різні варіанти співпраці. Літні люди бувають не тільки з важкими хворобами, але й нестерпним характером, тому наші кандидати не завжди можуть сподобатись хворим. В такому випадку ми проводимо пошук потрібної особи за короткий період часу. Ціна роботи залежить від зайнятості, стану хворого та навичок обраного кандидата. Дізнатися її можна під час проведення співбесіди або по резюме після реєстрації на порталі.

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий

Недавние записи - Полезное
Янв 14, 2 дня назад

Где можно купить хороший подарок?

Многие люди согласятся с тем что приобрести хороший подарок очень часто бывает достаточно сложно. Действительно нередко мы просто не знаем что выбрать для близких нам людей. В итоге тратим много времени и нервов, для того чтобы найти подходящий вариант. Нередко это заканчивается тем что вы покупаем какую-то не совсем нужную вещь. Наверняка подобное случалось с [...]

Янв 14, 2 дня назад

Современные люстры под любые нужды и дизайн интерьера

Современные люстры под любые нужды и дизайн интерьераСтоимость осветительных приборов может существенно различаться. На люстры цена зависит от многих факторов, таких как дизайн, мощность, количество ламп, функциональные и декоративные особенности, степень пыле- и влагозащиты. Еще несколько десятилетий назад ассортимент предлагаемых на продажу осветительных приборов оставлял желать лучшего. Сегодня же мы можем наблюдать настоящий прорыв в сфере освещения. Специализированные интернет-магазины предлагают на выбор [...]

Янв 14, 2 дня назад

Купить люстру, значит обзавестись полезной вещью и качественно обновить интерьер

Купить люстру, значит обзавестись полезной вещью и качественно обновить интерьерСегодня покупка люстры не является чем-то необычным. В интернет-магазинах освещения могут предложить сотни наименований осветительных приборов, среди которых наверняка найдутся стильные, высококачественные дешевые люстры Даже дорогие и презентабельные когда-то люстры устаревают, выходят из моды и из строя. Тогда возникает риторический вопрос: «А не пора ли сделать обновку и купить люстру». Отличная мысль, тем более в [...]