3 Сен 2017, 266 дней назад

10 іграшок, які повинна мати кожна дитина

10 іграшок, які повинна мати кожна дитина

Діти такі різні! Хлопчики обожнюють машинки та пістолети, дівчатка люблять мальовничих Барбі… Однак, є 10 “спільних” іграшок, котрі мають бути у кожної сучасної дитини. В цій статті ми розкажемо про них більш детально.

10 кращих іграшок для дітей

1) Книжки для малят. Це найкраща і найкорисніша іграшка для будь-якої дитини. Вона послужить чудовим вихователем для вашого чада. Книга з казками привчає до справедливості і чесності, любові до тварин; дитячі енциклопедії прекрасно готують до школи, даруючи нові знання, посібники “Питання-відповідь” допомагають вгамувати цікавість малюка.

2) Лялька-немовлятко. Дитячі психологи стверджують, що малюки сприймають таку ляльку, як живу істоту. В віці 1-2 роки, лялька служить для малечі одним із кращих друзів. А хлопчикам ця іграшка допомагає в майбутньому легше адаптуватися в суспільстві.

3) Головоломка. Для прикладу користі головоломки: кубик Рубіка (дитячий), котрий пропонує Інтернет магазин дитячих товарів, чудово розвиває логіку та просторову уяву.

4) Конструктор. Ця універсальна іграшка – справжнє джерело користі для діток. Складаючи конструктор, малюк тренує логіку, розвиває моторику рук, проявляє фантазію, стає всидливим та сконцентрованим. Нагадаємо, що здесь можна купити конструктор на будь-який смак і по хорошій ціні.

5) Набори для рольової гри. Забавки на подобі “Набору юного лікаря” чи “Майбутнього музиканта” допомагають дитині ще в малому віці знайти своє призначення та місце в суспільстві. Так у дитини починає проявлятись інтерес до дорослих професій і виникає бажання навчитися чомусь новому і серйозному.

6) Іграшки найменшого розміру, як от наприклад – герої із Кіндер-Сюрпризів. Дітки обожнюють колекціонувати невеличкі іграшки, тим самим привчаючи себе до відчуття перфекціонізму і дбайливості.

7) Пристосування для активної гри на вулиці – самокати, велосипеди, набори “Пісочниця”

8) Машинки на радіо керуванні. Ця забавка не так корисна, як захоплююча для будь-якого малюка… і навіть дорослих людей! Можна купити дитячі іграшки з керуванням на сайті “КідСторі”.

9) Солдатики, літаки і танки. Вони послужать для виходу негативних емоцій малюка і зовсім не викличуть агресивності у поведінці.

10) Глина, фломастери, олівці і фарби. Будуть сприяти розвитку творчих навиків у дитини.

Вибирайте кращі іграшки для малечі недорого в магазині kidsstore-com.

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий

Недавние записи - Полезное
Май 22, 5 дней назад

Бухгалтерское и налоговое сопровождение и обслуживание, аутсорсинг, бухгалтерский учет — Компания Impex Trans

Бухгалтерское и налоговое сопровождение и обслуживание, аутсорсинг, бухгалтерский учет — Компания Impex TransСовременные условия ведения бизнеса таковы, что необходимо осваивать максимально эффективные, быстрые инструменты, в том числе такую услугу, как бухгалтерское обслуживание дистанционно. Собственно говоря, информационное пространство, его специфика, заключается в том, что границы невозможно четко обозначить, поэтому то, что было раньше немыслимым, сейчас становится обычным делом. Но насколько бухгалтерское обслуживание дистанционно может отвечать строгим требованиям, которые [...]

Май 22, 6 дней назад

Цветовые типы и виды одежды

Цветовые типы и виды одеждыВыбирая одежду, нужно учесть множество нюансов: начиная от фасона, кроя, ориентированного на особенности фигуры и заканчивая расцветкой, подходящей цвету глаз, волос, кожи. Чтобы не ошибиться в выборе цветовой гаммы, надо знать личный цветовой тип. Принято выделять четыре типа: зиму, весну, лето, осень. Для любого цветового типа вы можете найти одежду на сайте https://chia.ua/catalog/women. Впрочем, давайте [...]

Май 22, 6 дней назад

Аавтоматизация котельной и котельных агрегатов — Компания «Проммонтажналадка»

Аавтоматизация котельной и котельных агрегатов — Компания «Проммонтажналадка»В глазах обывателя автоматизация котельных агрегатов является чем-то либо фантастическим, либо применимым только к производству. Между тем, оптимизация работы котельной при помощи современных разработок может быть использована и в быту. Более того, автоматизация котельной — это скорее не желательное явление, а обязательное, так как речь идет не только об оптимальной работе оборудования для экономической эффективности, [...]

Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.