3 Сен 2017, 630 дней назад

10 іграшок, які повинна мати кожна дитина

10 іграшок, які повинна мати кожна дитина

Діти такі різні! Хлопчики обожнюють машинки та пістолети, дівчатка люблять мальовничих Барбі… Однак, є 10 “спільних” іграшок, котрі мають бути у кожної сучасної дитини. В цій статті ми розкажемо про них більш детально.

10 кращих іграшок для дітей

1) Книжки для малят. Це найкраща і найкорисніша іграшка для будь-якої дитини. Вона послужить чудовим вихователем для вашого чада. Книга з казками привчає до справедливості і чесності, любові до тварин; дитячі енциклопедії прекрасно готують до школи, даруючи нові знання, посібники “Питання-відповідь” допомагають вгамувати цікавість малюка.

2) Лялька-немовлятко. Дитячі психологи стверджують, що малюки сприймають таку ляльку, як живу істоту. В віці 1-2 роки, лялька служить для малечі одним із кращих друзів. А хлопчикам ця іграшка допомагає в майбутньому легше адаптуватися в суспільстві.

3) Головоломка. Для прикладу користі головоломки: кубик Рубіка (дитячий), котрий пропонує Інтернет магазин дитячих товарів, чудово розвиває логіку та просторову уяву.

4) Конструктор. Ця універсальна іграшка – справжнє джерело користі для діток. Складаючи конструктор, малюк тренує логіку, розвиває моторику рук, проявляє фантазію, стає всидливим та сконцентрованим. Нагадаємо, що здесь можна купити конструктор на будь-який смак і по хорошій ціні.

5) Набори для рольової гри. Забавки на подобі “Набору юного лікаря” чи “Майбутнього музиканта” допомагають дитині ще в малому віці знайти своє призначення та місце в суспільстві. Так у дитини починає проявлятись інтерес до дорослих професій і виникає бажання навчитися чомусь новому і серйозному.

6) Іграшки найменшого розміру, як от наприклад – герої із Кіндер-Сюрпризів. Дітки обожнюють колекціонувати невеличкі іграшки, тим самим привчаючи себе до відчуття перфекціонізму і дбайливості.

7) Пристосування для активної гри на вулиці – самокати, велосипеди, набори “Пісочниця”

8) Машинки на радіо керуванні. Ця забавка не так корисна, як захоплююча для будь-якого малюка… і навіть дорослих людей! Можна купити дитячі іграшки з керуванням на сайті “КідСторі”.

9) Солдатики, літаки і танки. Вони послужать для виходу негативних емоцій малюка і зовсім не викличуть агресивності у поведінці.

10) Глина, фломастери, олівці і фарби. Будуть сприяти розвитку творчих навиків у дитини.

Вибирайте кращі іграшки для малечі недорого в магазині kidsstore-com.

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий

Недавние записи - Полезное
Май 26, 2 часа назад

Как правильно подобрать размер рабочей обуви: пять секретов

Неумолимые данные статистики компетентных органов охраны труда гласят, что до 40% взрослого населения страдают профессиональными заболеваниями ног. Долгое вынужденное стояние, неправильно подобранная рабочая обувь в сочетании с повышенными нагрузками, неудобные каблуки, узкая колодка, скользкие поверхности, механические повреждения, приводят к получению травм нижних конечностей. Многие недомогания, такие как изматывающие мозоли, натертости, застойные явления в сосудах, вплоть [...]

Май 26, 2 часа назад

«Рембыттехника Херсон» — Металлопластиковые окна в Херсоне

Пластиковые окна в дом или офис потребуются любому человеку рано или поздно. Это современное решение для обустройства помещений, что позволяет получить оптимальный микроклимат и комфорт, но выбор лучше поручить профессионалам, а изготовление должны проводить проверенные люди. Рембыттехника является официальным представителем дверей, окон и других систем немецкого бренда Rehau. Производство и другая работа проводится прямо с [...]

Май 26, 2 часа назад

Когда сеять семена овощей на рассаду

Соблюдение сроков посева – гарантия получения урожая. Любое запоздание с высадкой семян овощей на 1-2 недели приведет к отставанию роста и развития рассады и, как следствие, к уменьшению урожайности овощной культуры. Как правильно подобрать сроки высева семян овощей? От чего зависит срок высева Самый простой способ определения срока посева – изучение информации на упаковке семян. [...]