3 Сен 2017, 500 дней назад

10 іграшок, які повинна мати кожна дитина

10 іграшок, які повинна мати кожна дитина

Діти такі різні! Хлопчики обожнюють машинки та пістолети, дівчатка люблять мальовничих Барбі… Однак, є 10 “спільних” іграшок, котрі мають бути у кожної сучасної дитини. В цій статті ми розкажемо про них більш детально.

10 кращих іграшок для дітей

1) Книжки для малят. Це найкраща і найкорисніша іграшка для будь-якої дитини. Вона послужить чудовим вихователем для вашого чада. Книга з казками привчає до справедливості і чесності, любові до тварин; дитячі енциклопедії прекрасно готують до школи, даруючи нові знання, посібники “Питання-відповідь” допомагають вгамувати цікавість малюка.

2) Лялька-немовлятко. Дитячі психологи стверджують, що малюки сприймають таку ляльку, як живу істоту. В віці 1-2 роки, лялька служить для малечі одним із кращих друзів. А хлопчикам ця іграшка допомагає в майбутньому легше адаптуватися в суспільстві.

3) Головоломка. Для прикладу користі головоломки: кубик Рубіка (дитячий), котрий пропонує Інтернет магазин дитячих товарів, чудово розвиває логіку та просторову уяву.

4) Конструктор. Ця універсальна іграшка – справжнє джерело користі для діток. Складаючи конструктор, малюк тренує логіку, розвиває моторику рук, проявляє фантазію, стає всидливим та сконцентрованим. Нагадаємо, що здесь можна купити конструктор на будь-який смак і по хорошій ціні.

5) Набори для рольової гри. Забавки на подобі “Набору юного лікаря” чи “Майбутнього музиканта” допомагають дитині ще в малому віці знайти своє призначення та місце в суспільстві. Так у дитини починає проявлятись інтерес до дорослих професій і виникає бажання навчитися чомусь новому і серйозному.

6) Іграшки найменшого розміру, як от наприклад – герої із Кіндер-Сюрпризів. Дітки обожнюють колекціонувати невеличкі іграшки, тим самим привчаючи себе до відчуття перфекціонізму і дбайливості.

7) Пристосування для активної гри на вулиці – самокати, велосипеди, набори “Пісочниця”

8) Машинки на радіо керуванні. Ця забавка не так корисна, як захоплююча для будь-якого малюка… і навіть дорослих людей! Можна купити дитячі іграшки з керуванням на сайті “КідСторі”.

9) Солдатики, літаки і танки. Вони послужать для виходу негативних емоцій малюка і зовсім не викличуть агресивності у поведінці.

10) Глина, фломастери, олівці і фарби. Будуть сприяти розвитку творчих навиків у дитини.

Вибирайте кращі іграшки для малечі недорого в магазині kidsstore-com.

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий

Недавние записи - Полезное
Янв 14, 2 дня назад

Где можно купить хороший подарок?

Многие люди согласятся с тем что приобрести хороший подарок очень часто бывает достаточно сложно. Действительно нередко мы просто не знаем что выбрать для близких нам людей. В итоге тратим много времени и нервов, для того чтобы найти подходящий вариант. Нередко это заканчивается тем что вы покупаем какую-то не совсем нужную вещь. Наверняка подобное случалось с [...]

Янв 14, 2 дня назад

Современные люстры под любые нужды и дизайн интерьера

Современные люстры под любые нужды и дизайн интерьераСтоимость осветительных приборов может существенно различаться. На люстры цена зависит от многих факторов, таких как дизайн, мощность, количество ламп, функциональные и декоративные особенности, степень пыле- и влагозащиты. Еще несколько десятилетий назад ассортимент предлагаемых на продажу осветительных приборов оставлял желать лучшего. Сегодня же мы можем наблюдать настоящий прорыв в сфере освещения. Специализированные интернет-магазины предлагают на выбор [...]

Янв 14, 2 дня назад

Купить люстру, значит обзавестись полезной вещью и качественно обновить интерьер

Купить люстру, значит обзавестись полезной вещью и качественно обновить интерьерСегодня покупка люстры не является чем-то необычным. В интернет-магазинах освещения могут предложить сотни наименований осветительных приборов, среди которых наверняка найдутся стильные, высококачественные дешевые люстры Даже дорогие и презентабельные когда-то люстры устаревают, выходят из моды и из строя. Тогда возникает риторический вопрос: «А не пора ли сделать обновку и купить люстру». Отличная мысль, тем более в [...]