3 Сен 2017, 136 дней назад

10 іграшок, які повинна мати кожна дитина

10 іграшок, які повинна мати кожна дитина

Діти такі різні! Хлопчики обожнюють машинки та пістолети, дівчатка люблять мальовничих Барбі… Однак, є 10 “спільних” іграшок, котрі мають бути у кожної сучасної дитини. В цій статті ми розкажемо про них більш детально.

10 кращих іграшок для дітей

1) Книжки для малят. Це найкраща і найкорисніша іграшка для будь-якої дитини. Вона послужить чудовим вихователем для вашого чада. Книга з казками привчає до справедливості і чесності, любові до тварин; дитячі енциклопедії прекрасно готують до школи, даруючи нові знання, посібники “Питання-відповідь” допомагають вгамувати цікавість малюка.

2) Лялька-немовлятко. Дитячі психологи стверджують, що малюки сприймають таку ляльку, як живу істоту. В віці 1-2 роки, лялька служить для малечі одним із кращих друзів. А хлопчикам ця іграшка допомагає в майбутньому легше адаптуватися в суспільстві.

3) Головоломка. Для прикладу користі головоломки: кубик Рубіка (дитячий), котрий пропонує Інтернет магазин дитячих товарів, чудово розвиває логіку та просторову уяву.

4) Конструктор. Ця універсальна іграшка – справжнє джерело користі для діток. Складаючи конструктор, малюк тренує логіку, розвиває моторику рук, проявляє фантазію, стає всидливим та сконцентрованим. Нагадаємо, що здесь можна купити конструктор на будь-який смак і по хорошій ціні.

5) Набори для рольової гри. Забавки на подобі “Набору юного лікаря” чи “Майбутнього музиканта” допомагають дитині ще в малому віці знайти своє призначення та місце в суспільстві. Так у дитини починає проявлятись інтерес до дорослих професій і виникає бажання навчитися чомусь новому і серйозному.

6) Іграшки найменшого розміру, як от наприклад – герої із Кіндер-Сюрпризів. Дітки обожнюють колекціонувати невеличкі іграшки, тим самим привчаючи себе до відчуття перфекціонізму і дбайливості.

7) Пристосування для активної гри на вулиці – самокати, велосипеди, набори “Пісочниця”

8) Машинки на радіо керуванні. Ця забавка не так корисна, як захоплююча для будь-якого малюка… і навіть дорослих людей! Можна купити дитячі іграшки з керуванням на сайті “КідСторі”.

9) Солдатики, літаки і танки. Вони послужать для виходу негативних емоцій малюка і зовсім не викличуть агресивності у поведінці.

10) Глина, фломастери, олівці і фарби. Будуть сприяти розвитку творчих навиків у дитини.

Вибирайте кращі іграшки для малечі недорого в магазині kidsstore-com.

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий

Недавние записи - Полезное
Янв 15, 1 день назад

Высшее образование в Соединенных Штатах

Высшее образование в Соединенных ШтатахПускай Америка не такая спокойная и безмятежная страна как, например, Швеция или Швейцария, но образование лучше всего получать здесь, а не где-нибудь в Центральной Европе или Скандинавии. Тому есть причины. Динамичность американской жизни, острая конкуренция между людьми в профессиональном плане требуют от них по-настоящему хорошего образования. Если в Америке есть на что-нибудь спрос, то немедленно [...]

Янв 12, 4 дня назад

Стоит ли обращаться в ломбард?

Стоит ли обращаться в ломбард?Кто хоть однажды в жизни не оказывался в ситуации, срочной нехватки денег? Куда пойти, если не имеется богатых родственников или щедрых друзей, готовых помочь? Проблемы срочного кредитования в той или иной степени затрагивали каждого второго жителя. Поэтому стоит разобраться – не повлечёт ли за собой негативные последствия обращение в ломбард скриня. В условиях кризиса ломбарды [...]

Янв 10, 6 дней назад

Где можно подобрать лакированные туфли?

Где можно подобрать лакированные туфли?У каждого человека, есть свои собственные предпочтения в подборе одежды и обуви. Некоторые предметы гардероба, приходится подбирать специально для особого мероприятия, или, чтобы можно было реализовать свое увлечение, хобби. Особое внимание каждый человек уделяет обуви. Она должна быть красивой, удобной, качественной, и полностью соответствовать стилю одежды человека. Подобрать лакированные туфли можно тут https://favoriteshoes.com.ua/ru/tufli/f/material-lak/, интернет-магазин «Favorite [...]

Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.