3 Сен 2017, 409 дней назад

10 іграшок, які повинна мати кожна дитина

10 іграшок, які повинна мати кожна дитина

Діти такі різні! Хлопчики обожнюють машинки та пістолети, дівчатка люблять мальовничих Барбі… Однак, є 10 “спільних” іграшок, котрі мають бути у кожної сучасної дитини. В цій статті ми розкажемо про них більш детально.

10 кращих іграшок для дітей

1) Книжки для малят. Це найкраща і найкорисніша іграшка для будь-якої дитини. Вона послужить чудовим вихователем для вашого чада. Книга з казками привчає до справедливості і чесності, любові до тварин; дитячі енциклопедії прекрасно готують до школи, даруючи нові знання, посібники “Питання-відповідь” допомагають вгамувати цікавість малюка.

2) Лялька-немовлятко. Дитячі психологи стверджують, що малюки сприймають таку ляльку, як живу істоту. В віці 1-2 роки, лялька служить для малечі одним із кращих друзів. А хлопчикам ця іграшка допомагає в майбутньому легше адаптуватися в суспільстві.

3) Головоломка. Для прикладу користі головоломки: кубик Рубіка (дитячий), котрий пропонує Інтернет магазин дитячих товарів, чудово розвиває логіку та просторову уяву.

4) Конструктор. Ця універсальна іграшка – справжнє джерело користі для діток. Складаючи конструктор, малюк тренує логіку, розвиває моторику рук, проявляє фантазію, стає всидливим та сконцентрованим. Нагадаємо, що здесь можна купити конструктор на будь-який смак і по хорошій ціні.

5) Набори для рольової гри. Забавки на подобі “Набору юного лікаря” чи “Майбутнього музиканта” допомагають дитині ще в малому віці знайти своє призначення та місце в суспільстві. Так у дитини починає проявлятись інтерес до дорослих професій і виникає бажання навчитися чомусь новому і серйозному.

6) Іграшки найменшого розміру, як от наприклад – герої із Кіндер-Сюрпризів. Дітки обожнюють колекціонувати невеличкі іграшки, тим самим привчаючи себе до відчуття перфекціонізму і дбайливості.

7) Пристосування для активної гри на вулиці – самокати, велосипеди, набори “Пісочниця”

8) Машинки на радіо керуванні. Ця забавка не так корисна, як захоплююча для будь-якого малюка… і навіть дорослих людей! Можна купити дитячі іграшки з керуванням на сайті “КідСторі”.

9) Солдатики, літаки і танки. Вони послужать для виходу негативних емоцій малюка і зовсім не викличуть агресивності у поведінці.

10) Глина, фломастери, олівці і фарби. Будуть сприяти розвитку творчих навиків у дитини.

Вибирайте кращі іграшки для малечі недорого в магазині kidsstore-com.

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий

Недавние записи - Полезное
Окт 16, 1 день назад

Как стать лучше? Эффективные способы продвижения бизнеса

Как стать лучше? Эффективные способы продвижения бизнеса Сейчас все наиболее набирает популярность открытие своего бизнеса. Ну кто бы не хотел открыть что-то своё? Если же и вы мечтаете открыть свой бизнес или же вы владеете малым и средним бизнесом — тогда это статья для вас. Каждый начинающий предприниматель, который только открывает своё дело задумывается над [...]

Окт 12, 6 дней назад

Высококачественный сайты-визитки от студии Бранчап

Высококачественный сайты-визитки от студии БранчапСайты-визитки стали пользоваться бешенной популярностью уже очень давно. Они действительно могут очень быстро поменять мнение посетителей, которые заходили на сайт с нейтральным настроением, но обязательно оставят заявку на звонок в компанию, которая заказала сайт-визитку в дизайнерской студии Бранчап. Самые эффективные сайты-визитки только у Бранчап студии Компания работает уже много лет на рынке дизайна и создания [...]

Окт 11, 6 дней назад

Бесплатные игральные слоты Вулкан 24

Ослепительные и полнофункциональные игровые автоматы вулкан онлайн бесплатно, доступные для каждого потенциального игрока и просто зашедшего пользователя в бесплатном режиме, позволяют вступить в самый престижный клуб современности, не осуществляя никаких денежных операций. Для того чтобы играть в казино бесплатно и пользуясь всеми приоритетными возможностями Вулкан 24 часа, вам достаточно загрузить любой понравившийся эмулятор с вашего [...]