Інтер’єр з рідкими шпалерами: знаходимо належне рішення для будь-якого стилю!
Інтер’єр без фінішної обробки — це нонсенс. Ніщо так не прикрашає кімнату, як правильно підібране оформлення стін. І саме рідкі шпалери в інтер’єрі забезпечують максимальний комфорт і естетичність.
Рідкі шпалери Біопласт (лінк) наносяться без швів, не вимагають ретельної підготовки основи, формують додатковий звукоізоляційний шар на стінах і не притягують пил. Зрозуміло, що покриття з такими прекрасними експлуатаційними характеристиками можна використовувати усюди. Але є ще одна безумовна перевага — дизайн рідких шпалер в інтер’єрі.
Як оформити спальню або дитячу
Рідкі шпалери біопласт в інтер’єрі спальні або дитячої виглядатимуть дуже затишно і вишукано. Це покриття добре і тим, що Ви можете створювати різні комбінації кольору, що сподобаються подружжю або діткам різного віку.
Для античного стилю цікавим рішенням стане благородне поєднання білого, бежевого і золотого. Золоті нитки виявляться доречними і в таких розкішних стилях, як бароко і ампір.
Відтінки палючого сонця і розпеченого піску передадуть колорит африканського інтер’єру. А за допомогою білих, бузкових і зелених тонів так легко передати красу квітучої сакури. Що стосується таких популярних напрямків, як класика і мінімалізм, то вони вимагають світлих монохромних покриттів.
До речі, світлі відтінки більше підходять для спальні, адже дозволяють уникнути емоційної перевантаженості.
Експериментуйте — в колекціях можна підібрати матеріали в одній колірній гамі, але з різними фактурами, і зробити простір ще більш цікавим!
Рідкі шпалери біопласт у вітальні
Рідкі шпалери в інтер’єрі вітальні або залу гратимуть роль презентабельного фону. Вибір конкретного типу покриттів залежить від того, який стиль обраний основним. Так, якщо вітальня оформлюють у стриманому класичному стилі, то покриття обирають універсальне, однотонне, в спокійних тонах.
Якщо перевагу віддають романтичній тематиці провансу, то покриття обирають максимально м’яке, в приглушених акварельних відтінках, щоб продемонструвати вишуканість і витонченість.
Виробництво рідких шовкових шпалер було ше започатковано у XV столітті французьким монархом Карл VII. По захопленню палацу він наказав відреставрувати і зробити яскравішим його за чотри дні.
Місцеві майстри використали шовк та подрібнили кольорові полотна. Потім,для того, щоб вони трималися однією масою, додали борошно. Отриману суміш добре змішали, розбавили водою і виконали обробку булівлі. Оригінальність і яскрава краса дуже вразили монарха.