10 Июл 2016, 468 дней назад

Інтер’єр з рідкими шпалерами

Інтер’єр з рідкими шпалерами: знаходимо належне рішення для будь-якого стилю!

Інтер’єр без фінішної обробки — це нонсенс. Ніщо так не прикрашає кімнату, як правильно підібране оформлення стін. І саме рідкі шпалери в інтер’єрі забезпечують максимальний комфорт і естетичність.

Рідкі шпалери Біопласт (лінк) наносяться без швів, не вимагають ретельної підготовки основи, формують додатковий звукоізоляційний шар на стінах і не притягують пил. Зрозуміло, що покриття з такими прекрасними експлуатаційними характеристиками можна використовувати усюди. Але є ще одна безумовна перевага — дизайн рідких шпалер в інтер’єрі.

Як оформити спальню або дитячу

Рідкі шпалери біопласт  в інтер’єрі спальні або дитячої виглядатимуть дуже затишно і вишукано. Це покриття добре і тим, що Ви можете створювати різні комбінації кольору, що сподобаються подружжю або діткам різного віку.

Для античного стилю цікавим рішенням стане благородне поєднання білого, бежевого і золотого. Золоті нитки виявляться доречними і в таких розкішних стилях, як бароко і ампір.

Відтінки палючого сонця і розпеченого піску передадуть колорит африканського інтер’єру. А за допомогою білих, бузкових і зелених тонів так легко передати красу квітучої сакури. Що стосується таких популярних напрямків, як класика і мінімалізм, то вони вимагають світлих монохромних покриттів.

До речі, світлі відтінки більше підходять для спальні, адже дозволяють уникнути емоційної перевантаженості.

Експериментуйте — в колекціях можна підібрати матеріали в одній колірній гамі, але з різними фактурами, і зробити простір ще більш цікавим!

Рідкі шпалери біопласт у вітальні

Рідкі шпалери в інтер’єрі вітальні або залу гратимуть роль презентабельного фону. Вибір конкретного типу покриттів залежить від того, який стиль обраний основним. Так, якщо вітальня оформлюють у стриманому класичному стилі, то покриття обирають універсальне, однотонне, в спокійних тонах.

Якщо перевагу віддають романтичній тематиці провансу, то покриття обирають максимально м’яке, в приглушених акварельних відтінках, щоб продемонструвати вишуканість і витонченість.

Виробництво  рідких шовкових шпалер було ше започатковано у  XV столітті  французьким монархом Карл VII. По захопленню палацу він наказав відреставрувати і зробити яскравішим  його за чотри дні.

Місцеві майстри використали шовк та подрібнили кольорові полотна. Потім,для того, щоб вони трималися однією масою, додали борошно. Отриману суміш добре змішали, розбавили водою і виконали обробку булівлі. Оригінальність і яскрава краса дуже вразили монарха.

 

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий

Недавние записи - Полезное
Окт 17, 4 дня назад

Центр изучения английского языка в Киеве

Центр изучения английского языка в КиевеАнглийский язык остается одним из самых популярных и распространенных в Мире. Большинство людей, стараются выучить английский, чтобы расширить свои возможности. Действительно, знание языка международного общения, позволяет найти лучшую работу, общаться с иностранцами, и просто, похвастать знаниями популярного иностранного языка. Хорошее интенсивное обучение предлагают курсы английского киев, тут преподавателями работают граждане Соединенных Штатов Америки. Это позволяет [...]

Окт 16, 5 дней назад

Как сервис ТВИЛ оказал помощь в поиске отеля в Бахчисарае

Как сервис ТВИЛ оказал помощь в поиске отеля в БахчисараеКак сервис ТВИЛ оказал помощь в поиске отеля в Бахчисарае Есть люди, которые отпускное время проводят в городе, иногда выезжая на дачу. Копаются в огороде, ловят рыбу, ходят в лес, жарят с друзьями-товарищами шашлыки. Такой отпуск — не мой вариант. Я всегда еду во время отпуска в тёплые края. Мне нужен тёплый песочек, солнышко, свежий [...]

Окт 16, 5 дней назад

Как правильно заселить аквариум?

Как правильно заселить аквариум?Аквариумистика – это одно из самых популярных хобби. Если вспомнить свое детство, практически каждый человек хотел завести в своем доме маленький уголок водного мира. Если купить и установить аквариум, этот вопрос можно реализовать практически. В реализации этого вопроса, открыты просто неограниченные возможности. Для начала нужно определиться с аквариумом для рыбок, решение этого вопроса будет зависеть [...]

Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.