12 Дек 2017, 132 дня назад

Яка прогулянка приверне вашу дитину

Яка прогулянка приверне вашу дитину

Гуляти люблять усі — і дорослі, і діти будь-якого віку. Прогулянки на свіжому повітрі не тільки сприяють зміцненню дитячого імунітету, але і роблять сон в кілька разів спокійніше і міцніше. Тому якщо вашій дитині часто сняться кошмари, постарайтеся замінити перегляд мультиків і телепередач на двогодинну прогулянку.

З дітьми, вік яких не перевищує року, гуляти все ж простіше. Посадив в коляску — і вперед по магазинах. Але якщо малюк постарше, йому стає вже нудно в колясці, тому батькам доводиться застосувати всю свою фантазію, щоб розважити примхливе чадо, якому непросто догодити.

Розвиток творчих здібностей у пісочниці

Дитячий майданчик — найкраще місце для активних діточок, яким подобається спілкуватися з однолітками. Ще б пак, адже на майданчику для дитини надається повне роздолля — гірка, гойдалка, спортивні снаряди, а також пісочниця. Останнє особливо корисно для дитячої психіки.

Споруда замків не тільки покращує дрібну моторику рук і заспокоює нервову систему, але і розвиває інтелект і творчі здібності. Для дівчаток пісочниця є стартовим місцем розвитку креативності. Якщо дівчинка любила придумувати страви для ляльок з піску, камінчиків і трави, то в дорослому житті вона буде теж намагатися урізноманітнити меню своїх домочадців.

Прогулянки з колясками для ляльок

Лялька дял більшості дівчаток найбільший предмет обожнювання в дитинстві. До ляльок є сила-силенна аксесуарів і додаткових іграшок. Але саме колясяска для ляльки точно припаде до смаку будь-якій дівчинці.

Рольові ігри з ляльками і аксесуарами для них розвивають в дітях почуття відповідальності, дбайливе ставлення до інших і вміння це проявляти. Дівчатка починають наслідувати своїх мамам, піклуючись про своїх «дітей» — ляльках, гуляючи з ними і укладаючи їх спати.

Вибрати коляску для ляльок з багатого асортименту, можна на сайті «Все ціни України», за посиланням: https://lv.vseceni.ua/kids/toys

Для непосид

Якщо ваша дитина поводиться як дзига і відрізняється гіперактивністю, то для нього підійдуть гри в м’яч, дитячий бадмінтон та інші командні ігри, в яких можна скинути агресію і напруга. Намагайтеся, щоб енергія не накопичувалася в дитині, а прямувала в мирне русло.

Щоб прогулянка приносила користь, зверніть увагу на характер малюка і його звички. Чи не нав’язуйте свою волю і намагайтеся підлаштуватися під малюка, тоді збори на вулицю перетворяться на веселу передчуття.

Діти-мислителі

Якщо ваша дитина нетовариський і віддає перевагу усамітнення пісочниці, то не варто йому нав’язувати те, що не подобається. Можливо, найкращим способом добре провести час на вулиці для нього стане прогулянка пішки з мамою, татом або іншими дітлахами, споглядання і вивчення природи. Таким дітям сподобається їзда на велосипеді або прогулянка з собакою.

Нехай малюк вас візьме за руку і сам веде куди захоче. Таким чином, він навчиться проявляти ініціативу і сам приймати рішення. Це дуже корисно для хлопчиків, адже в дорослому житті рішучість та ініціативність їм особливо знадобляться.

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий

Недавние записи - Полезное
Апр 23, 1 час назад

Универсальный обувной магазин

Универсальный обувной магазинПри подборе обуви, практически каждый человек, тратит массу времени. Если не стоит задача создать коллекцию, а нужно подобрать обувь для ежедневного использования, лучше посетить магазин, предлагающий наиболее широкий выбор и возможность приобрести обувь самого высокого качества, продукцию известных мировых брендов. Посетить универсальный обувной магазин можно на сайте https://www.miraton.ua/, интернет-магазин «Мiraton» предлагает широкий выбор обуви для [...]

Апр 23, 2 часа назад

Коллекционные модели машинок

Коллекционные модели машинокПодобрать детские игрушки можно от самых простых, и до, моделей, представляющих совершенство. Практически все родители заинтересованы в том, чтобы ребенок развивался, стараются подобрать лучшие варианты игрушек высокого качества и развивающие игры. Очень часто для мальчиков покупают коллекционные машинки, которые являются миниатюрными копиями настоящей техники. Такие модельки машин пользуются особым спросом, так как становятся любимыми игрушками [...]

Апр 23, 2 часа назад

Детские столы и парты

Детские столы и партыВ обустройстве помещений для детей, можно продумать различные варианты. Все зависит от возраста и необходимости обеспечить основные задачи. Чтобы правильно оборудовать комнату ребенка школьного возраста, необходимо предусмотреть уголок школьника, где дети могут заниматься, выполнять домашние задания. В уголке школьника не обойтись без парты, за которой ребенок сможет удобно расположиться для учебы и выполнения домашних заданий. [...]

Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.