12 Дек 2017, 308 дней назад

Яка прогулянка приверне вашу дитину

Яка прогулянка приверне вашу дитину

Гуляти люблять усі — і дорослі, і діти будь-якого віку. Прогулянки на свіжому повітрі не тільки сприяють зміцненню дитячого імунітету, але і роблять сон в кілька разів спокійніше і міцніше. Тому якщо вашій дитині часто сняться кошмари, постарайтеся замінити перегляд мультиків і телепередач на двогодинну прогулянку.

З дітьми, вік яких не перевищує року, гуляти все ж простіше. Посадив в коляску — і вперед по магазинах. Але якщо малюк постарше, йому стає вже нудно в колясці, тому батькам доводиться застосувати всю свою фантазію, щоб розважити примхливе чадо, якому непросто догодити.

Розвиток творчих здібностей у пісочниці

Дитячий майданчик — найкраще місце для активних діточок, яким подобається спілкуватися з однолітками. Ще б пак, адже на майданчику для дитини надається повне роздолля — гірка, гойдалка, спортивні снаряди, а також пісочниця. Останнє особливо корисно для дитячої психіки.

Споруда замків не тільки покращує дрібну моторику рук і заспокоює нервову систему, але і розвиває інтелект і творчі здібності. Для дівчаток пісочниця є стартовим місцем розвитку креативності. Якщо дівчинка любила придумувати страви для ляльок з піску, камінчиків і трави, то в дорослому житті вона буде теж намагатися урізноманітнити меню своїх домочадців.

Прогулянки з колясками для ляльок

Лялька дял більшості дівчаток найбільший предмет обожнювання в дитинстві. До ляльок є сила-силенна аксесуарів і додаткових іграшок. Але саме колясяска для ляльки точно припаде до смаку будь-якій дівчинці.

Рольові ігри з ляльками і аксесуарами для них розвивають в дітях почуття відповідальності, дбайливе ставлення до інших і вміння це проявляти. Дівчатка починають наслідувати своїх мамам, піклуючись про своїх «дітей» — ляльках, гуляючи з ними і укладаючи їх спати.

Вибрати коляску для ляльок з багатого асортименту, можна на сайті «Все ціни України», за посиланням: https://lv.vseceni.ua/kids/toys

Для непосид

Якщо ваша дитина поводиться як дзига і відрізняється гіперактивністю, то для нього підійдуть гри в м’яч, дитячий бадмінтон та інші командні ігри, в яких можна скинути агресію і напруга. Намагайтеся, щоб енергія не накопичувалася в дитині, а прямувала в мирне русло.

Щоб прогулянка приносила користь, зверніть увагу на характер малюка і його звички. Чи не нав’язуйте свою волю і намагайтеся підлаштуватися під малюка, тоді збори на вулицю перетворяться на веселу передчуття.

Діти-мислителі

Якщо ваша дитина нетовариський і віддає перевагу усамітнення пісочниці, то не варто йому нав’язувати те, що не подобається. Можливо, найкращим способом добре провести час на вулиці для нього стане прогулянка пішки з мамою, татом або іншими дітлахами, споглядання і вивчення природи. Таким дітям сподобається їзда на велосипеді або прогулянка з собакою.

Нехай малюк вас візьме за руку і сам веде куди захоче. Таким чином, він навчиться проявляти ініціативу і сам приймати рішення. Це дуже корисно для хлопчиків, адже в дорослому житті рішучість та ініціативність їм особливо знадобляться.

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий

Недавние записи - Полезное
Окт 16, 10 часов назад

Как стать лучше? Эффективные способы продвижения бизнеса

Как стать лучше? Эффективные способы продвижения бизнеса Сейчас все наиболее набирает популярность открытие своего бизнеса. Ну кто бы не хотел открыть что-то своё? Если же и вы мечтаете открыть свой бизнес или же вы владеете малым и средним бизнесом — тогда это статья для вас. Каждый начинающий предприниматель, который только открывает своё дело задумывается над [...]

Окт 12, 5 дней назад

Высококачественный сайты-визитки от студии Бранчап

Высококачественный сайты-визитки от студии БранчапСайты-визитки стали пользоваться бешенной популярностью уже очень давно. Они действительно могут очень быстро поменять мнение посетителей, которые заходили на сайт с нейтральным настроением, но обязательно оставят заявку на звонок в компанию, которая заказала сайт-визитку в дизайнерской студии Бранчап. Самые эффективные сайты-визитки только у Бранчап студии Компания работает уже много лет на рынке дизайна и создания [...]

Окт 11, 6 дней назад

Бесплатные игральные слоты Вулкан 24

Ослепительные и полнофункциональные игровые автоматы вулкан онлайн бесплатно, доступные для каждого потенциального игрока и просто зашедшего пользователя в бесплатном режиме, позволяют вступить в самый престижный клуб современности, не осуществляя никаких денежных операций. Для того чтобы играть в казино бесплатно и пользуясь всеми приоритетными возможностями Вулкан 24 часа, вам достаточно загрузить любой понравившийся эмулятор с вашего [...]