
Цей пост приурочений до Дня Незалежності України і саме тому він вийде українською мовою. Сьогодні ми хотили б поділитися цікавими фактами про те, як перевозяться різні типи вантажу по морю і що для цих перевезень використовується.
Види контейнерів для транспортування
Транспортування морським транспортом вважається одним з найбільш вигідних способів переміщення об’ємних вантажів. При цьому злагодженість дій компаній, що займаются перевещенням вантажів, забезпечують оперативність поставки кожної нової партії. Залежно від конкретного вантажу підбирається і спеціальная тара для його перевезення. Тож давайте продивимося невеличкий гайд з того, у якій тарі до нас перевозять більшість всього, що ми бачимо на прилавках магазинів:
- контейнер для морських перевезень стандартних габаритів. Його габарити складають 20 або 40 футів, подібні контейнери універсальні у своєму застосуванні. Цей вид контейнерів являє собою відсік прямокутної форми з дерев’яним настилом і рифленими стінками. Один контейнер вміщує вантаж масою від 21 т (при довжині 20) або 27 т. (при довжині 40 футів).
- контейнер типу opentop відрізняється наявністю відкритого верху. Конструктивна особливість пов’язана з можливістю завантаження або вивантаження вантажу безпосередньо в або з контейнера. Для зручного проведення вантажно-розвантажувальних робіт верх відсіку виконують з сумного практичного матеріалу. Як правило, таким матеріалом є брезент.
- контейнер 40 футовий підвищеної ємності відрізняється збільшеною висотою, що дозволяє розміщувати вантаж підвищеного об’єму і габаритів;
- в окремих випадках необхідно забезпечити транспортування великовагових вантажів. З цим завданням впорається контейнер Flatrack з платформою довжиною 20 або 40 футів з посиленими торцевими сторонами. У подібних відсіках для зручності виконання вантажно-розвантажувальних робіт відсутній верх і бічні стінки. Торцеві сторони також можливо скласти;
- великотоннажні вантажі переміщують за допомогою спеціальних платформ, на опорах і балках яких розміщені кріплення для надійної фіксації вантажу;
- контейнер-рефрижератор призначений для транспортування продуктів харчування. Внутрішня поверхня вантажного відсіку вистеляється термоізолюючими матеріалами, а конструкція містить пінополіуретанові панелі. Необхідна для збереження вантажу температура і вологість підтримується вбудованими холодильними установками, що вимагають доступ до джерела живлення.
При створенні статті були використані матеріали сайту goodlogistics.com.ua