18 Мар 2016, 462 дня назад

Тонкощі перекладу економічних текстів і документів

Тонкощі перекладу економічних текстів і документів

Сфера економіки актуальна для всіх — це і новини про кризу, і банківські операції за кордоном, і фінансові звіти. Економічний переклад має на увазі переклад документів і статей з бухгалтерської, банківської, фінансової сфер.

Особливості виконання економічного перекладу

Фінансовий переклад відрізняється від стандартного тим, що будь-які текстові «спрощення» тут неприпустимі. Економічна сфера має на увазі сувору звітність, а тому тут важлива 100% точність. Від перекладача, що буде виконувати це завдання, потрібне знання специфічної фінансової лексики, а також знання особливостей економічних документів. Адже доведеться працювати зі звітами, аналітикою і так далі.

Також буде потрібно ідеальне знання економічних термінів. В ряді випадків технічна і фінансова лексики перегукуються, але використовувані слова мають зовсім різні визначення.

Які документи і тексти належать до економічних

Переклад економічних текстів — це робота з такими документами:

  • договори, угоди, контракти;
  • ділова кореспонденція;
  • бізнес-плани;
  • переклад бухгалтерських документів та інших документів суворої звітності;
  • маркетингові дослідження;
  • аудиторські висновки;
  • митні документи;
  • фінансовий аналіз;
  • тендерна документація.

Правильний переклад буде запорукою успіху у веденні зовнішньоекономічної діяльності. Коли всі папери підготовлені якісно, іноземний партнер може ще раз переконатися в професіоналізмі і надійності вашої компанії. Тому під час роботи з текстами фінансового характеру потрібно бездоганне знання термінології, увага до найдрібніших деталей.

Будь-які похибки в цій області чреваті — від недовіри партнера до проблем з законодавством. Тому так важливо вибрати компанію, яка забезпечать якісний переклад з повною відповідністю оригіналу, причому переклад, зрозумілий саме фінансистам іноземного партнера.

Щоб якісно виконати економічний переклад, фахівець повинен бути не тільки перекладачем, а й економістом. Або ж для редагування залучається носій мови з профільною економічною освітою. Оскільки потрібно не тільки розуміти специфіку письмового викладу і особливості фінансових термінів, а й враховувати специфіку ведення економічних паперів в тій країні, для якої здійснюється переклад. У цьому випадку забезпечується 100% достовірність і відповідність інформації, що життєво важлива для будь-якого бізнесмена.

За підтримки BeVisible Львів (розкрутка сайтів до немовірних результатів)

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий

Недавние записи - Полезное
Июн 22, 24 часа назад

Несколько моделей ведения бизнеса, основанного на сдаче автомобилей в аренду

Несколько моделей ведения бизнеса, основанного на сдаче автомобилей в арендуСдача машин в наем является перспективным, хоть и довольно рискованным бизнесом. В первую очередь основные риски связаны с порчей транспортного средства. Поэтому многие предприниматели уже давно разработали несколько моделей ведения подобного бизнеса. Основные из них и представлены в данной статье.Работа в такси. Этот вариант ведения деятельности является одним из наиболее популярных. Его особенность заключается в [...]

Июн 21, 2 дня назад

Игровые автоматы – способ неограниченной игры

Игровые автоматы – способ неограниченной игрыЕсли определяться с выбором, можно просматривать различные варианты и лучшие предложения получения желаемого результата. Только во всестороннем изучении всех доступных для игры порталов, можно сделать сои заключения и остановить выбор. Нужно оставаться в любой ситуации практичным и последовательным. Необходимо научиться делать анализ и развиваться, чтобы выйти на новый уровень возможностей. Все автоматы казино http://igrovye-avtomati.co/, привлекают [...]

Июн 21, 2 дня назад

Несколько идей для подарков для второй половинки

Ищете оригинальные подарки любимому парню? Хотите сделать приятный сюрприз своей второй половинке на День влюбленных или день рождения? Отличным решением станет эксклюзивный текстиль. Декоративные подушки, аксессуары, интерьерные игрушки — это оригинальные подарки парню, которые расскажут о ваших чувствах лучше всяких дорогих презентов. Разнообразный ассортимент текстиля ручной работы удовлетворит покупателей с самым изысканным вкусом. Уникальный дизайн [...]

Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.