18 Апр 2018, 156 дней назад

Оптимальний температурний мікроклімат та гаряча вода – основа комфорту для людини

В питаннях вибору оптимальних варіантів обладнання для конкретних умов його використання не виникає труднощів, бо на допомогу приходять наші спеціалісти, які мають досвід, регулярно навчаються, щоб не відставати від пропозицій ринку.

З нашими газовими колонками проблем з ГВП не виникає

Людина постійно відчуває потребу в гарячій воді. Співпраця з нами – це можливість створення автономного гарячого водопостачання, котре знімає всі питання, які виникають у користувачів централізованих мереж: то тиск слабкий, то планові та позапланові відключення.

Сучасні газові колонки – це обладнання, котре характеризується найкращими експлуатаційними властивостями:

  • Швидке і безперебійне водонагрівання.
  • Надійність і ефективність.
  • Зручне управління і контроль температури нагрівання.
  • Тривалі строки експлуатації.
  • Демократична вартість.
  • Мінімальні зусилля при виконанні монтажу.

Кондиціонери відмінно охолоджують приміщення

Для охолодження внутрішніх приміщень використовуються кондиціонери. Це їх основна функція, з якої і виходять при виборі підходящого обладнання. Важливим показником є потужність кондиціонера, яка залежить від розмірів приміщення. Враховуються також інші фактори: місце розташування кімнати, наявність в ній побутових приладів і кількість людей, кількість вікон.

Кондиціонер може споживати, наприклад, 0,7 кВт електроенергії, забезпечуючи при цьому потужність охолодження в розмірі 2 кВт. Це не дивно, оскільки він функціонує як холодильник. Холодоносій у повітря в приміщенні відбирає тепло, яке спрямовує на вулицю через зовнішній блок.

Більш потужними є такі кондиціонери: касетні, канальні, колонні та підлогово-стельові, а менш потужними – мобільні, віконні та настінні. Правда, останніх достатньо для використання для побутових потреб. Вони відрізняються і меншою вартістю.

Наш Інтернет-магазин кондиціонерів і газових колонок в Україні є місцем, де співвітчизники без будь-яких проблем придбають обладнання, котре покликане забезпечити максимальний комфорт для людей в будь-яку пору року.

У нас доступні кліматичні агрегати, що забезпечують кондиціювання, і водонагрівальні прилади, спроможні створити постійне гаряче водопостачання. Виробниками пропонованого товару є кращі європейські і вітчизняні виробники.

Більш потужні використовуються в великих приміщеннях, офісах та різних промислових будовах. Великі капіталовкладення в придбання потужних приладів в побуті не виправдані.

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий

Недавние записи - Техника
Авг 17, 34 дня назад

Чернила для струйных принтеров и МФУ

Многофункциольные устройства (МФУ) сочетают в себе принтер, сканер. ксерокс. Бывают лазерными и струйными. Их используют в офисах для экономии пространства и они отличаются небольшой ценой. Струйный принтер обладает более низкой скоростью печати по сравнению с лазерным. Но в отличии от лазерных принтеров и МФУ, струйные – отличаются высоким качеством печати. Для струйных принтеров и МФУ [...]

Авг 5, 46 дней назад

Планшеты: 5 интересных новинок

Планшеты: 5 интересных новинокСоздатели планшетных технологий не останавливаются на достигнутом уровне и продолжают дальше разрабатывать новые и интересные модели. Несмотря на маленький спрос у покупателей, на рынке бытовой техники периодически появляются новые модели планшетных устройств. Производители делают их более мощными, с высокой производительностью и интересным, современным дизайном. Рассмотрим 5 моделей планшетов и их качественные составляющие. Samsung Galaxy TAB [...]

Июл 23, 60 дней назад

Плюсы встраиваемой техники

Плюсы встраиваемой техникиКомпактность Сегодня компактность актуальна, как никогда. Не каждый может позволить себе растрачивать место в своем жилище без дела. И здесь обычная бытовая техника совершенно не может спорить с встраиваемой. Самое первое и главное отличие – это возможность установить встраиваемую технику практически в любом месте кухни, используя с пользой таким образом каждый квадратный сантиметр. Обычная техника [...]