18 Апр 2018, 365 дней назад

Оптимальний температурний мікроклімат та гаряча вода – основа комфорту для людини

В питаннях вибору оптимальних варіантів обладнання для конкретних умов його використання не виникає труднощів, бо на допомогу приходять наші спеціалісти, які мають досвід, регулярно навчаються, щоб не відставати від пропозицій ринку.

З нашими газовими колонками проблем з ГВП не виникає

Людина постійно відчуває потребу в гарячій воді. Співпраця з нами – це можливість створення автономного гарячого водопостачання, котре знімає всі питання, які виникають у користувачів централізованих мереж: то тиск слабкий, то планові та позапланові відключення.

Сучасні газові колонки – це обладнання, котре характеризується найкращими експлуатаційними властивостями:

  • Швидке і безперебійне водонагрівання.
  • Надійність і ефективність.
  • Зручне управління і контроль температури нагрівання.
  • Тривалі строки експлуатації.
  • Демократична вартість.
  • Мінімальні зусилля при виконанні монтажу.

Кондиціонери відмінно охолоджують приміщення

Для охолодження внутрішніх приміщень використовуються кондиціонери. Це їх основна функція, з якої і виходять при виборі підходящого обладнання. Важливим показником є потужність кондиціонера, яка залежить від розмірів приміщення. Враховуються також інші фактори: місце розташування кімнати, наявність в ній побутових приладів і кількість людей, кількість вікон.

Кондиціонер може споживати, наприклад, 0,7 кВт електроенергії, забезпечуючи при цьому потужність охолодження в розмірі 2 кВт. Це не дивно, оскільки він функціонує як холодильник. Холодоносій у повітря в приміщенні відбирає тепло, яке спрямовує на вулицю через зовнішній блок.

Більш потужними є такі кондиціонери: касетні, канальні, колонні та підлогово-стельові, а менш потужними – мобільні, віконні та настінні. Правда, останніх достатньо для використання для побутових потреб. Вони відрізняються і меншою вартістю.

Наш Інтернет-магазин кондиціонерів і газових колонок в Україні є місцем, де співвітчизники без будь-яких проблем придбають обладнання, котре покликане забезпечити максимальний комфорт для людей в будь-яку пору року.

У нас доступні кліматичні агрегати, що забезпечують кондиціювання, і водонагрівальні прилади, спроможні створити постійне гаряче водопостачання. Виробниками пропонованого товару є кращі європейські і вітчизняні виробники.

Більш потужні використовуються в великих приміщеннях, офісах та різних промислових будовах. Великі капіталовкладення в придбання потужних приладів в побуті не виправдані.

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий

Недавние записи - Техника
Дек 30, 109 дней назад

Чехол для Xiaomi – это обязательный аксессуар, если вам дорог «железный друг»

Чехол для Xiaomi – это обязательный аксессуар, если вам дорог «железный друг»Линейка смартфонов Redmi от известного бренда Xiaomi – это образец того, как при небольшом бюджете можно сочетать в себе качество и современные запросы. Поэтому неудивительно, что за несколько лет своего существования, Redmi сумела завоевать лояльность среди большого количества потребителей. Одним из наиболее популярных и доступных кошельку смартфонов, данной линейки является Xiaomi Redmi 5a. Так, что [...]

Дек 29, 110 дней назад

Гироскутер – транспорт, который всегда с собой

Гироскутер – транспорт, который всегда с собойГироскутеры называют транспортом будущего, но на самом деле это уже настоящее: дети и взрослые с удовольствием ездят на них даже в деревнях. Они просты в управлении и доступны по цене, редкая детская или спортивная площадка сегодня не знакома с этим модным девайсом. Гироскутер стал неотъемлемым атрибутом современной жизни – таким же, каким был когда-то велосипед, [...]

Ноя 26, 143 дня назад

Металлический долгожитель K6000 версии Pro

Металлический долгожитель K6000 версии ProСмартфон K6000 версии Pro китайская компания Oukitel оснастила восьмиядерным центральным процессором и аккумуляторной батарейкой повышенной мощности. По сравнению с обычной версией новинка «подросла» в техническом отношении. Выросли объемы установленной в аппарат памяти и диагональ устройства. Дизайн Корпус новинки выполнен из металла и является неразборным. На тыльной стороне аппарата есть вставки из пластмассы, которые служат выводом [...]