15 Фев 2016, 500 дней назад

Курси англійської мови

Курси англійської мови

Якщо Ви мрієте вільно розмовляти на англійській мові, тоді ми чекаємо саме на Вас. Ми – це мовні курси англійської мови у львові  «Азбука Світу». У нас Ви навчитеся правильній лексиці, граматиці та усній мові.

Що ми пропонуємо нашим відвідувачам?

«Азбука Світу» – це місце, де збираються люди, яким не все рівно – яке майбутнє на них чекає?! Ми пропонуємо безліч програм, згідно яких, наші клієнти мають можливість вивчати і обирати той формат навчання, який підходить саме їм.

«Азбука Світу» допомагає дорослим!

Потреба вивчення англійської мови дорослими ніколи не зникає. Люди розуміють, що володіння англійською мовою відкриває світ безмежних можливостей та перспектив. А це означає, що спеціалісти нашого центру роблять все можливе для того, щоб дорослі відвідувачі отримували максимальну кількість необхідної для них інформації. Англійська для  бізнесу – це один з найпопулярніших напрямків вивчення мови, який обирають дорослі.

«Азбука Світу» для дітей!

Щоб наші маленькі гості отримували програму-максимум, ми розробили безліч мовних програм. Вони мають на меті зацікавити дитину. Англійська мова повинна стати для дітей приємним заняття, на яке вони з легкістю будуть ходити.

Презентації, мультфільми, яскраві посібники, сучасні аудіо- та відеотреки, ігри – це все, на 100% підвищує зацікавленість дитини. В ігровому режимі маленькі відвідувачі краще запам’ятовують слова, терміни та правила. Живе спілкування на англійській допомагає дитині швидше звикнути до вимови.

Також для дітей ми пропонуємо:

-         підготовку до ЗНО,

-         дошкільну підготовку,

-         навчання за кордоном,

Ви маєте право на вибір, ми лише допомагаємо його здійснити!

Якісний переклад – це наша справа!

Високопрофесіональні спеціалісти здійснюють:

-         переклад апостилю для легелізації документів,

-         переклад юридичних паперів, в тому числі нотаріального завірення документів,

-         переклад з/на будь-яку мову, як письмовий, так і синхронний.

Саме тут, в «Азбуці Світу», Ви маєте можливість отримати якісний та правильний переклад. Ми повністю беремо на себе відповідальність за збереження конфіденційності.

Чому варто звертатися саме до нас?

Ми вважаємо, що нашими основними конкурентними особливостями є:

-         висока якість знань,

-         доступні та демократичні ціни,

-         індивідуальний підхід до кожного відвідувача,

-         широка матеріальна база,

-         великий досвід роботи,

-         співпраця з міжнародними навчальними закладами.

Вільне спілкування англійською – це Ваша і наша мета.

 

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий

Недавние записи - Полезное
Июн 28, 15 часов назад

Видеонаблюдение: учитываем самое важное

В своем жилище каждому из нас хотелось бы чувствовать себя так же безопасно, как и в настоящей крепости. Это же касается и дачного домика, и офиса, где важны не только комфорт, но и безопасность. Для ее обеспечения можно выбрать несколько путей. Например, выручит установка систем видеонаблюдения, какую поручают специалистам или выполняют самостоятельно. Если есть желание [...]

Июн 27, 2 дня назад

Домик для детей – осуществите мечту своего малыша!

Домик для детей – осуществите мечту своего малыша!Каждый ребенок мечтает построить собственный домик на улице, дереве или даже в своей комнате. Помочь малышу осуществить мечту и предоставить даже небольшое пространство для развлечений родители могут с минимумом усилий, так как на рынке можно найти самые разные игровые домики для детей. Ранее взрослым приходилось несколько дней напролет мастерить детское логово из подручных материалов, но [...]

Июн 27, 2 дня назад

Найди слово – развивающее задание для детей

Найди слово – развивающее задание для детейГенератор заданий Найди слово предлагает Вам генерировать для ребенка увлекательные головоломки. Такие генераторы способствуют развитию внимательности, и это хорошая веселая практика в чтении. Кроме того, это будет полезно для понимания написания зашифрованных слов. Если Ваш ребенок капризничает и не хочет учиться читать, то благодаря такому способу, он сам будет у просить сыграть в эту игру [...]

Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.