15 Фев 2016, 552 дня назад

Курси англійської мови

Курси англійської мови

Якщо Ви мрієте вільно розмовляти на англійській мові, тоді ми чекаємо саме на Вас. Ми – це мовні курси англійської мови у львові  «Азбука Світу». У нас Ви навчитеся правильній лексиці, граматиці та усній мові.

Що ми пропонуємо нашим відвідувачам?

«Азбука Світу» – це місце, де збираються люди, яким не все рівно – яке майбутнє на них чекає?! Ми пропонуємо безліч програм, згідно яких, наші клієнти мають можливість вивчати і обирати той формат навчання, який підходить саме їм.

«Азбука Світу» допомагає дорослим!

Потреба вивчення англійської мови дорослими ніколи не зникає. Люди розуміють, що володіння англійською мовою відкриває світ безмежних можливостей та перспектив. А це означає, що спеціалісти нашого центру роблять все можливе для того, щоб дорослі відвідувачі отримували максимальну кількість необхідної для них інформації. Англійська для  бізнесу – це один з найпопулярніших напрямків вивчення мови, який обирають дорослі.

«Азбука Світу» для дітей!

Щоб наші маленькі гості отримували програму-максимум, ми розробили безліч мовних програм. Вони мають на меті зацікавити дитину. Англійська мова повинна стати для дітей приємним заняття, на яке вони з легкістю будуть ходити.

Презентації, мультфільми, яскраві посібники, сучасні аудіо- та відеотреки, ігри – це все, на 100% підвищує зацікавленість дитини. В ігровому режимі маленькі відвідувачі краще запам’ятовують слова, терміни та правила. Живе спілкування на англійській допомагає дитині швидше звикнути до вимови.

Також для дітей ми пропонуємо:

-         підготовку до ЗНО,

-         дошкільну підготовку,

-         навчання за кордоном,

Ви маєте право на вибір, ми лише допомагаємо його здійснити!

Якісний переклад – це наша справа!

Високопрофесіональні спеціалісти здійснюють:

-         переклад апостилю для легелізації документів,

-         переклад юридичних паперів, в тому числі нотаріального завірення документів,

-         переклад з/на будь-яку мову, як письмовий, так і синхронний.

Саме тут, в «Азбуці Світу», Ви маєте можливість отримати якісний та правильний переклад. Ми повністю беремо на себе відповідальність за збереження конфіденційності.

Чому варто звертатися саме до нас?

Ми вважаємо, що нашими основними конкурентними особливостями є:

-         висока якість знань,

-         доступні та демократичні ціни,

-         індивідуальний підхід до кожного відвідувача,

-         широка матеріальна база,

-         великий досвід роботи,

-         співпраця з міжнародними навчальними закладами.

Вільне спілкування англійською – це Ваша і наша мета.

 

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий

Недавние записи - Полезное
Авг 20, 3 часа назад

Наши совету помогут выбрать лучшее постельное белье для новорожденных

Наши совету помогут выбрать лучшее постельное белье для новорожденныхДля нежной кожи младенцев подбирать текстиль следует очень тщательно. В кроватке новорожденный проводит довольно много времени. Изделия, окружающие его во время отдыха, непременно, должны соответствовать всем нормам безопасности. Только мягкий, натуральный, окрашенный нетоксичными красителями текстиль. У родителей разный вкус и предпочтения, относительно детского белья. Кто-то следует строгому отбору: для девочек – только розовое, для мальчиков [...]

Авг 20, 8 часов назад

Как выбрать мужские часы?

Как выбрать мужские часы?В современном мире часы стали менее популярными, но целиком свою актуальность они не утратили. Сейчас часы используют не как механизм для определения времени, а как стильный аксессуар, способный продемонстрировать наличие вкуса и статус. Мужские часы имеют значительно меньше вариантов оформления и дизайнов. То есть похвастаться очевидным разнообразием они не могут. Несмотря на всё это, мужские [...]

Авг 20, 9 часов назад

Плюсы и минусы низкопрофильных шин

Плюсы и минусы низкопрофильных шинНизкопрофильные шины в последнее время становятся всё более популярными благодаря тому, что они позволяют автомобилю в городских условиях гораздо быстрее и экономичнее передвигаться. Впервые низкопрофильные шины от компании Michelin в 30 годах прошлого века использовались на гоночных машинах. Но, несмотря на это, они не пользовались особой популярностью. Однако сейчас благодаря развитию технологий всё изменилось в [...]

Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.