15 Фев 2016, 701 день назад

Курси англійської мови

Курси англійської мови

Якщо Ви мрієте вільно розмовляти на англійській мові, тоді ми чекаємо саме на Вас. Ми – це мовні курси англійської мови у львові  «Азбука Світу». У нас Ви навчитеся правильній лексиці, граматиці та усній мові.

Що ми пропонуємо нашим відвідувачам?

«Азбука Світу» – це місце, де збираються люди, яким не все рівно – яке майбутнє на них чекає?! Ми пропонуємо безліч програм, згідно яких, наші клієнти мають можливість вивчати і обирати той формат навчання, який підходить саме їм.

«Азбука Світу» допомагає дорослим!

Потреба вивчення англійської мови дорослими ніколи не зникає. Люди розуміють, що володіння англійською мовою відкриває світ безмежних можливостей та перспектив. А це означає, що спеціалісти нашого центру роблять все можливе для того, щоб дорослі відвідувачі отримували максимальну кількість необхідної для них інформації. Англійська для  бізнесу – це один з найпопулярніших напрямків вивчення мови, який обирають дорослі.

«Азбука Світу» для дітей!

Щоб наші маленькі гості отримували програму-максимум, ми розробили безліч мовних програм. Вони мають на меті зацікавити дитину. Англійська мова повинна стати для дітей приємним заняття, на яке вони з легкістю будуть ходити.

Презентації, мультфільми, яскраві посібники, сучасні аудіо- та відеотреки, ігри – це все, на 100% підвищує зацікавленість дитини. В ігровому режимі маленькі відвідувачі краще запам’ятовують слова, терміни та правила. Живе спілкування на англійській допомагає дитині швидше звикнути до вимови.

Також для дітей ми пропонуємо:

-         підготовку до ЗНО,

-         дошкільну підготовку,

-         навчання за кордоном,

Ви маєте право на вибір, ми лише допомагаємо його здійснити!

Якісний переклад – це наша справа!

Високопрофесіональні спеціалісти здійснюють:

-         переклад апостилю для легелізації документів,

-         переклад юридичних паперів, в тому числі нотаріального завірення документів,

-         переклад з/на будь-яку мову, як письмовий, так і синхронний.

Саме тут, в «Азбуці Світу», Ви маєте можливість отримати якісний та правильний переклад. Ми повністю беремо на себе відповідальність за збереження конфіденційності.

Чому варто звертатися саме до нас?

Ми вважаємо, що нашими основними конкурентними особливостями є:

-         висока якість знань,

-         доступні та демократичні ціни,

-         індивідуальний підхід до кожного відвідувача,

-         широка матеріальна база,

-         великий досвід роботи,

-         співпраця з міжнародними навчальними закладами.

Вільне спілкування англійською – це Ваша і наша мета.

 

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий

Недавние записи - Полезное
Янв 15, 13 часов назад

Высшее образование в Соединенных Штатах

Высшее образование в Соединенных ШтатахПускай Америка не такая спокойная и безмятежная страна как, например, Швеция или Швейцария, но образование лучше всего получать здесь, а не где-нибудь в Центральной Европе или Скандинавии. Тому есть причины. Динамичность американской жизни, острая конкуренция между людьми в профессиональном плане требуют от них по-настоящему хорошего образования. Если в Америке есть на что-нибудь спрос, то немедленно [...]

Янв 12, 4 дня назад

Стоит ли обращаться в ломбард?

Стоит ли обращаться в ломбард?Кто хоть однажды в жизни не оказывался в ситуации, срочной нехватки денег? Куда пойти, если не имеется богатых родственников или щедрых друзей, готовых помочь? Проблемы срочного кредитования в той или иной степени затрагивали каждого второго жителя. Поэтому стоит разобраться – не повлечёт ли за собой негативные последствия обращение в ломбард скриня. В условиях кризиса ломбарды [...]

Янв 10, 6 дней назад

Где можно подобрать лакированные туфли?

Где можно подобрать лакированные туфли?У каждого человека, есть свои собственные предпочтения в подборе одежды и обуви. Некоторые предметы гардероба, приходится подбирать специально для особого мероприятия, или, чтобы можно было реализовать свое увлечение, хобби. Особое внимание каждый человек уделяет обуви. Она должна быть красивой, удобной, качественной, и полностью соответствовать стилю одежды человека. Подобрать лакированные туфли можно тут https://favoriteshoes.com.ua/ru/tufli/f/material-lak/, интернет-магазин «Favorite [...]

Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.