26 Дек 2017, 118 дней назад

Карпати: кращі місця

Карпати: кращі місця

Карпати — одне з найбільш, яскравих місць України, відоме у всій Європі. Якщо ви бажаєте відсторонитися від сірих буднів, надихатнути свіжє, гірське повітря і просто отримати емоційний заряд, подаруйте собі ці емоції і враження, які на все життя залишаться у ваших серцях. Древня архітектура європейського міста, поступилася місцем незабутнього куточка дикої та незайманої природи України. Якщо ви трохи від’їхати від міста Чернівці, через годину, ви опинитеся в особливому світі, де всі проблеми зникають, і ви будете оточені простором, висотними вершинами, обгорнутими таємничими давніми легендами та історіями. Тут ви зможете відчути, незабутнє відчуття зв’язку з природою і дике зачаровання середовищем Карпат. Ця земля зачаровує людей. Річки Черемош і Прут ведуть свої могутні припливи, славу Гуцульщини, її унікальність і своєрідність.

Хвойні ліси і свіже повітря, прозорі струмки і крижані озера, гірські луки і величезний гори, підкорять ваш розум з першої хвилини, а головне принесуть користь вашому здоров’ю, такі емоції підбадьорюють зсередини, наштовхують на нові плани та ідеї.

У Карпатах, туризм розвинений дуже добре, масу цікавих місць відвідати зможете побувавши на різних екскурсіях. Ясне, лікуюче повітря, з запахом піхви і мінеральних джерел, сприяє здоровому відпочинку та медичної терапії. Як же Карпати без сходжень, поїздок на озера, верхової їзди і це тільки початок. Якщо ви відвідаєте Карпати, ви не опинитеся в крижаних заметах або не вмиратитемо від гіпотермії. Карпатам мають відносно м’яку температуру в зимовий час. Найнижчі зимові температури становлять від -10 C до -15 C. У літній час погода приємна, тепла. Протягом року в Карпатах досить багато опадів 800-1000 мм, отже, це багате і зелене рослинне життя. Однак це рівномірно розподіляється протягом року.

Якщо ви побажаєте відвідати центральні і південні Карпати, це просто і доступно. Потяги ходять в Івано-Франківськ, Коломию і Чернівці з міст центральної та східної України. Звідти ви можете сісти в «Маршрутку» в різні місця, котрі в горах. Існує також повільний дизельний потяг з вузьким колесом, який курсує від Івано-Франківська до Рахів і назад, кілька разів в день.

Ну а щоб не розгубитися «Сіон Тур», підбере вам індивідуальну подорож. Знайти недорогий відпочинок в Карпатах, з нашою компанією, труднощів не складе. «Сіон Тур» — спеціалізується на відпочинку в Карпатах, тому нижче цін, ніж тут, годі й шукати.

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий

Недавние записи - Полезное
Апр 23, 1 час назад

Универсальный обувной магазин

Универсальный обувной магазинПри подборе обуви, практически каждый человек, тратит массу времени. Если не стоит задача создать коллекцию, а нужно подобрать обувь для ежедневного использования, лучше посетить магазин, предлагающий наиболее широкий выбор и возможность приобрести обувь самого высокого качества, продукцию известных мировых брендов. Посетить универсальный обувной магазин можно на сайте https://www.miraton.ua/, интернет-магазин «Мiraton» предлагает широкий выбор обуви для [...]

Апр 23, 2 часа назад

Коллекционные модели машинок

Коллекционные модели машинокПодобрать детские игрушки можно от самых простых, и до, моделей, представляющих совершенство. Практически все родители заинтересованы в том, чтобы ребенок развивался, стараются подобрать лучшие варианты игрушек высокого качества и развивающие игры. Очень часто для мальчиков покупают коллекционные машинки, которые являются миниатюрными копиями настоящей техники. Такие модельки машин пользуются особым спросом, так как становятся любимыми игрушками [...]

Апр 23, 2 часа назад

Детские столы и парты

Детские столы и партыВ обустройстве помещений для детей, можно продумать различные варианты. Все зависит от возраста и необходимости обеспечить основные задачи. Чтобы правильно оборудовать комнату ребенка школьного возраста, необходимо предусмотреть уголок школьника, где дети могут заниматься, выполнять домашние задания. В уголке школьника не обойтись без парты, за которой ребенок сможет удобно расположиться для учебы и выполнения домашних заданий. [...]

Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.