26 Дек 2017, 237 дней назад

Карпати: кращі місця

Карпати: кращі місця

Карпати — одне з найбільш, яскравих місць України, відоме у всій Європі. Якщо ви бажаєте відсторонитися від сірих буднів, надихатнути свіжє, гірське повітря і просто отримати емоційний заряд, подаруйте собі ці емоції і враження, які на все життя залишаться у ваших серцях. Древня архітектура європейського міста, поступилася місцем незабутнього куточка дикої та незайманої природи України. Якщо ви трохи від’їхати від міста Чернівці, через годину, ви опинитеся в особливому світі, де всі проблеми зникають, і ви будете оточені простором, висотними вершинами, обгорнутими таємничими давніми легендами та історіями. Тут ви зможете відчути, незабутнє відчуття зв’язку з природою і дике зачаровання середовищем Карпат. Ця земля зачаровує людей. Річки Черемош і Прут ведуть свої могутні припливи, славу Гуцульщини, її унікальність і своєрідність.

Хвойні ліси і свіже повітря, прозорі струмки і крижані озера, гірські луки і величезний гори, підкорять ваш розум з першої хвилини, а головне принесуть користь вашому здоров’ю, такі емоції підбадьорюють зсередини, наштовхують на нові плани та ідеї.

У Карпатах, туризм розвинений дуже добре, масу цікавих місць відвідати зможете побувавши на різних екскурсіях. Ясне, лікуюче повітря, з запахом піхви і мінеральних джерел, сприяє здоровому відпочинку та медичної терапії. Як же Карпати без сходжень, поїздок на озера, верхової їзди і це тільки початок. Якщо ви відвідаєте Карпати, ви не опинитеся в крижаних заметах або не вмиратитемо від гіпотермії. Карпатам мають відносно м’яку температуру в зимовий час. Найнижчі зимові температури становлять від -10 C до -15 C. У літній час погода приємна, тепла. Протягом року в Карпатах досить багато опадів 800-1000 мм, отже, це багате і зелене рослинне життя. Однак це рівномірно розподіляється протягом року.

Якщо ви побажаєте відвідати центральні і південні Карпати, це просто і доступно. Потяги ходять в Івано-Франківськ, Коломию і Чернівці з міст центральної та східної України. Звідти ви можете сісти в «Маршрутку» в різні місця, котрі в горах. Існує також повільний дизельний потяг з вузьким колесом, який курсує від Івано-Франківська до Рахів і назад, кілька разів в день.

Ну а щоб не розгубитися «Сіон Тур», підбере вам індивідуальну подорож. Знайти недорогий відпочинок в Карпатах, з нашою компанією, труднощів не складе. «Сіон Тур» — спеціалізується на відпочинку в Карпатах, тому нижче цін, ніж тут, годі й шукати.

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий

Недавние записи - Полезное
Авг 20, 1 час назад

Продюсерский центр для детей

Продюсерский центр для детейРазвивать талант у детей, необходимо с самого раннего возраста. Очень часто, родители не обращают внимания на таланты детей. Хотя, хорошему началу, необходимо обеспечить всестороннее развитие. Продюсерский центр для детей, поможет определить таланты и наклонности, сможет заложить основы мастерства, которое может перерасти в дальнейший выбор и основную профессию. Продюсерским центром для детей в Одессе предлагается съемка [...]

Авг 20, 2 часа назад

Детский центр в Киеве

Детский центр в КиевеКаждый ребенок, является самым дорогим для своих родителей. Сегодня, детскому воспитанию и развитию уделяется немаловажное значение. Для того чтобы каждый ребенок мог полноценно интегрироваться в общество, необходимо уделить внимание подготовке и развитию ребенка с самого раннего детства. Ребенка стоит подготавливать к школе заранее, поэтому в детском центре в Киеве beclever это делают профессиональные преподаватели, центр [...]

Авг 13, 7 дней назад

Образование за рубежом, основные преимущества

Образование за рубежом, основные преимуществаКогда у молодых людей, появляется возможность выбора учебного заведения для продолжения образования, не нужно ограничиваться традиционным списком высших учебных заведений. Сегодня, у молодых людей открываются более широкие возможности, которые просто необходимо полноценно использовать. Недаром говорят, что студенческие годы – самые прекрасные в жизни, поэтому, необходимо в полной мере воспользоваться этим периодом жизни. Сегодня, образование за [...]