26 Дек 2017, 295 дней назад

Карпати: кращі місця

Карпати: кращі місця

Карпати — одне з найбільш, яскравих місць України, відоме у всій Європі. Якщо ви бажаєте відсторонитися від сірих буднів, надихатнути свіжє, гірське повітря і просто отримати емоційний заряд, подаруйте собі ці емоції і враження, які на все життя залишаться у ваших серцях. Древня архітектура європейського міста, поступилася місцем незабутнього куточка дикої та незайманої природи України. Якщо ви трохи від’їхати від міста Чернівці, через годину, ви опинитеся в особливому світі, де всі проблеми зникають, і ви будете оточені простором, висотними вершинами, обгорнутими таємничими давніми легендами та історіями. Тут ви зможете відчути, незабутнє відчуття зв’язку з природою і дике зачаровання середовищем Карпат. Ця земля зачаровує людей. Річки Черемош і Прут ведуть свої могутні припливи, славу Гуцульщини, її унікальність і своєрідність.

Хвойні ліси і свіже повітря, прозорі струмки і крижані озера, гірські луки і величезний гори, підкорять ваш розум з першої хвилини, а головне принесуть користь вашому здоров’ю, такі емоції підбадьорюють зсередини, наштовхують на нові плани та ідеї.

У Карпатах, туризм розвинений дуже добре, масу цікавих місць відвідати зможете побувавши на різних екскурсіях. Ясне, лікуюче повітря, з запахом піхви і мінеральних джерел, сприяє здоровому відпочинку та медичної терапії. Як же Карпати без сходжень, поїздок на озера, верхової їзди і це тільки початок. Якщо ви відвідаєте Карпати, ви не опинитеся в крижаних заметах або не вмиратитемо від гіпотермії. Карпатам мають відносно м’яку температуру в зимовий час. Найнижчі зимові температури становлять від -10 C до -15 C. У літній час погода приємна, тепла. Протягом року в Карпатах досить багато опадів 800-1000 мм, отже, це багате і зелене рослинне життя. Однак це рівномірно розподіляється протягом року.

Якщо ви побажаєте відвідати центральні і південні Карпати, це просто і доступно. Потяги ходять в Івано-Франківськ, Коломию і Чернівці з міст центральної та східної України. Звідти ви можете сісти в «Маршрутку» в різні місця, котрі в горах. Існує також повільний дизельний потяг з вузьким колесом, який курсує від Івано-Франківська до Рахів і назад, кілька разів в день.

Ну а щоб не розгубитися «Сіон Тур», підбере вам індивідуальну подорож. Знайти недорогий відпочинок в Карпатах, з нашою компанією, труднощів не складе. «Сіон Тур» — спеціалізується на відпочинку в Карпатах, тому нижче цін, ніж тут, годі й шукати.

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий

Недавние записи - Полезное
Окт 16, 11 часов назад

Как стать лучше? Эффективные способы продвижения бизнеса

Как стать лучше? Эффективные способы продвижения бизнеса Сейчас все наиболее набирает популярность открытие своего бизнеса. Ну кто бы не хотел открыть что-то своё? Если же и вы мечтаете открыть свой бизнес или же вы владеете малым и средним бизнесом — тогда это статья для вас. Каждый начинающий предприниматель, который только открывает своё дело задумывается над [...]

Окт 12, 5 дней назад

Высококачественный сайты-визитки от студии Бранчап

Высококачественный сайты-визитки от студии БранчапСайты-визитки стали пользоваться бешенной популярностью уже очень давно. Они действительно могут очень быстро поменять мнение посетителей, которые заходили на сайт с нейтральным настроением, но обязательно оставят заявку на звонок в компанию, которая заказала сайт-визитку в дизайнерской студии Бранчап. Самые эффективные сайты-визитки только у Бранчап студии Компания работает уже много лет на рынке дизайна и создания [...]

Окт 11, 6 дней назад

Бесплатные игральные слоты Вулкан 24

Ослепительные и полнофункциональные игровые автоматы вулкан онлайн бесплатно, доступные для каждого потенциального игрока и просто зашедшего пользователя в бесплатном режиме, позволяют вступить в самый престижный клуб современности, не осуществляя никаких денежных операций. Для того чтобы играть в казино бесплатно и пользуясь всеми приоритетными возможностями Вулкан 24 часа, вам достаточно загрузить любой понравившийся эмулятор с вашего [...]