20 Апр 2016, 909 дней назад

Канадські будинки

Канадські будинки

Канада — це батьківщина технології будівництва каркасного типу.  Проекти будинків за канадськими проектами передбачають, що здоров’я людини є зв’язаним з навколишнім середовищем. Канадський будинок має цілу низку різноманітних переваг. По-перше, вони визначаються надзвичайною екологічністю, оскільки будуються з деревини. По-друге, можна завершити будівництво в досить скорочені терміни.

Переваги каркасного будинку

Каркасні будинки мають досить великі переваги перед будинками з цегли та каменю, не кажучи вже про залізобетонні. Стіни каркасного житла добре утримують тепло, навіть якщо товщина цих стін досить мала. Цегляна стіна добре утримує тепло, якщо її товщина складає не менш як два метри. Для каркасної стіни цілком досить і двадцяти сантиметрів.

Перевагою каркасного житла є мала маса готового житла. Каркасний будинок вп’ятеро легший за цегляний. Це дає не будувати надзвичайно важкий фундамент, отже, заощадити гроші. А звести каркасну будівлю можна силами однієї – двох осіб. Будівельна техніка при цьому взагалі не потрібна. Пересувати цеглу та блоки не треба, постійно замішувати цемент – також.

Появлення SIP-панелей є новим словом у ділі каркасного будівництва. Можна сказати, що за будовою це – своєрідний будівельний «бутерброд», який забезпечує ідеальну теплоізоляцію при найменшій товщині стін. SIP-панелі є чудовими звуко-, тепло- та гідроізоляторами.  Таким чином, проекти будинків за канадською технологією не лише зручні, але й надзвичайно вигідні фінансово.

Отже основними перевагами будинків каркасного типу з сандвіч-панелей є.

• Незначна вартість, порівняно з традиційними матеріалами.

• Чудова теплоізоляція.

• Значна швидкість будівництва.

• Легкий та відносно дешевий фундамент.

• Екологічність.

• Можливість оптимального освітлення приміщень. Невелика товщина стін дозволяє зробити це.

Практика показує, що будинки канадського типу служитимуть вам вірою та правдою багато десятирічь. Вони витримають такі грізні явища природи, як землетруси, сильні вітри та багато інших природних факторів.

Алгоритм замовлення проекту

1. Звернення до архітектурного підприємства, спеціалісти якого розроблять проект будинку. На стадії проектування ви можете вносити корективи та побажання до проекту.

2. Розробка документації стосовно проекту.

3. З’ясування віхі питань, які пов’язані з розробкою проекту.

4. Оплата проектних послуг.

5. Протягом 1,5-2 місяців ви одержите готовий пакет проектної документації, з якою ви можете звертатися до підприємства-забудовника.

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий

Недавние записи - Полезное
Окт 16, 11 часов назад

Как стать лучше? Эффективные способы продвижения бизнеса

Как стать лучше? Эффективные способы продвижения бизнеса Сейчас все наиболее набирает популярность открытие своего бизнеса. Ну кто бы не хотел открыть что-то своё? Если же и вы мечтаете открыть свой бизнес или же вы владеете малым и средним бизнесом — тогда это статья для вас. Каждый начинающий предприниматель, который только открывает своё дело задумывается над [...]

Окт 12, 5 дней назад

Высококачественный сайты-визитки от студии Бранчап

Высококачественный сайты-визитки от студии БранчапСайты-визитки стали пользоваться бешенной популярностью уже очень давно. Они действительно могут очень быстро поменять мнение посетителей, которые заходили на сайт с нейтральным настроением, но обязательно оставят заявку на звонок в компанию, которая заказала сайт-визитку в дизайнерской студии Бранчап. Самые эффективные сайты-визитки только у Бранчап студии Компания работает уже много лет на рынке дизайна и создания [...]

Окт 11, 6 дней назад

Бесплатные игральные слоты Вулкан 24

Ослепительные и полнофункциональные игровые автоматы вулкан онлайн бесплатно, доступные для каждого потенциального игрока и просто зашедшего пользователя в бесплатном режиме, позволяют вступить в самый престижный клуб современности, не осуществляя никаких денежных операций. Для того чтобы играть в казино бесплатно и пользуясь всеми приоритетными возможностями Вулкан 24 часа, вам достаточно загрузить любой понравившийся эмулятор с вашего [...]