20 Апр 2016, 701 день назад

Канадські будинки

Канадські будинки

Канада — це батьківщина технології будівництва каркасного типу.  Проекти будинків за канадськими проектами передбачають, що здоров’я людини є зв’язаним з навколишнім середовищем. Канадський будинок має цілу низку різноманітних переваг. По-перше, вони визначаються надзвичайною екологічністю, оскільки будуються з деревини. По-друге, можна завершити будівництво в досить скорочені терміни.

Переваги каркасного будинку

Каркасні будинки мають досить великі переваги перед будинками з цегли та каменю, не кажучи вже про залізобетонні. Стіни каркасного житла добре утримують тепло, навіть якщо товщина цих стін досить мала. Цегляна стіна добре утримує тепло, якщо її товщина складає не менш як два метри. Для каркасної стіни цілком досить і двадцяти сантиметрів.

Перевагою каркасного житла є мала маса готового житла. Каркасний будинок вп’ятеро легший за цегляний. Це дає не будувати надзвичайно важкий фундамент, отже, заощадити гроші. А звести каркасну будівлю можна силами однієї – двох осіб. Будівельна техніка при цьому взагалі не потрібна. Пересувати цеглу та блоки не треба, постійно замішувати цемент – також.

Появлення SIP-панелей є новим словом у ділі каркасного будівництва. Можна сказати, що за будовою це – своєрідний будівельний «бутерброд», який забезпечує ідеальну теплоізоляцію при найменшій товщині стін. SIP-панелі є чудовими звуко-, тепло- та гідроізоляторами.  Таким чином, проекти будинків за канадською технологією не лише зручні, але й надзвичайно вигідні фінансово.

Отже основними перевагами будинків каркасного типу з сандвіч-панелей є.

• Незначна вартість, порівняно з традиційними матеріалами.

• Чудова теплоізоляція.

• Значна швидкість будівництва.

• Легкий та відносно дешевий фундамент.

• Екологічність.

• Можливість оптимального освітлення приміщень. Невелика товщина стін дозволяє зробити це.

Практика показує, що будинки канадського типу служитимуть вам вірою та правдою багато десятирічь. Вони витримають такі грізні явища природи, як землетруси, сильні вітри та багато інших природних факторів.

Алгоритм замовлення проекту

1. Звернення до архітектурного підприємства, спеціалісти якого розроблять проект будинку. На стадії проектування ви можете вносити корективи та побажання до проекту.

2. Розробка документації стосовно проекту.

3. З’ясування віхі питань, які пов’язані з розробкою проекту.

4. Оплата проектних послуг.

5. Протягом 1,5-2 місяців ви одержите готовий пакет проектної документації, з якою ви можете звертатися до підприємства-забудовника.

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий

Недавние записи - Полезное
Мар 21, 17 часов назад

Удивительный мир дизайнерских фантазий: выбираем фотообои

Удивительный мир дизайнерских фантазий: выбираем фотообоиКреативный, необычный интерьер объекта — мечта сегодняшнего собственника квартиры, офиса, магазина. Порой, придумать что-нибудь необычное, пытаясь изумить окружающих интерьером — невозможно. В крайнем случае придется вкладывать большие материальные средства в заказ уникального проекта, покупку очень дорогих стройматериалов и отделки. Ненужных трат реально избежать. Не понадобятся также услуги очень дорогого специалиста. Разве это реально? Разумеется! Нужно [...]

Мар 21, 18 часов назад

Логистические услуги для оперативных грузовых перевозок

Логистические услуги для оперативных грузовых перевозокМир предпринимательства стремителен. Мир предпринимательства быстр и не терпит задержек. Особенно это касается бизнесменов, активно ведущих бизнес, сотрудничающих с организациями, непосредственно размещающихся: В области страны, В ближнем зарубежье, За дальними пределами государства. Фактически, высокоэффективное взаимодействие предполагает эффективные транспортные перевозки в любом направлении. Цель послать груз в ближайшее государство либо за океан не должна считаться обременительной [...]

Мар 21, 1 день назад

Интернет-шоп для фанатов рукотворного искусства

Интернет-шоп для фанатов рукотворного искусстваСовременные варианты ручного творчества завоевали сердца большинства дам. Таким творчеством сегодня занимаются не лишь дамы в пожилом возрасте, а и дети, посещающие детсад, среднюю школу, и конечно девушки.   Hand made — это: Захватывающе, Интересно, Креативно. Мужчины, также занимаются. Мужчины обожают современные виды ручного творчества, также всецело отдавая себя творческому полету. Это неудивительно. В творчестве [...]

Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.