20 Апр 2016, 1001 день назад

Канадські будинки

Канадські будинки

Канада — це батьківщина технології будівництва каркасного типу.  Проекти будинків за канадськими проектами передбачають, що здоров’я людини є зв’язаним з навколишнім середовищем. Канадський будинок має цілу низку різноманітних переваг. По-перше, вони визначаються надзвичайною екологічністю, оскільки будуються з деревини. По-друге, можна завершити будівництво в досить скорочені терміни.

Переваги каркасного будинку

Каркасні будинки мають досить великі переваги перед будинками з цегли та каменю, не кажучи вже про залізобетонні. Стіни каркасного житла добре утримують тепло, навіть якщо товщина цих стін досить мала. Цегляна стіна добре утримує тепло, якщо її товщина складає не менш як два метри. Для каркасної стіни цілком досить і двадцяти сантиметрів.

Перевагою каркасного житла є мала маса готового житла. Каркасний будинок вп’ятеро легший за цегляний. Це дає не будувати надзвичайно важкий фундамент, отже, заощадити гроші. А звести каркасну будівлю можна силами однієї – двох осіб. Будівельна техніка при цьому взагалі не потрібна. Пересувати цеглу та блоки не треба, постійно замішувати цемент – також.

Появлення SIP-панелей є новим словом у ділі каркасного будівництва. Можна сказати, що за будовою це – своєрідний будівельний «бутерброд», який забезпечує ідеальну теплоізоляцію при найменшій товщині стін. SIP-панелі є чудовими звуко-, тепло- та гідроізоляторами.  Таким чином, проекти будинків за канадською технологією не лише зручні, але й надзвичайно вигідні фінансово.

Отже основними перевагами будинків каркасного типу з сандвіч-панелей є.

• Незначна вартість, порівняно з традиційними матеріалами.

• Чудова теплоізоляція.

• Значна швидкість будівництва.

• Легкий та відносно дешевий фундамент.

• Екологічність.

• Можливість оптимального освітлення приміщень. Невелика товщина стін дозволяє зробити це.

Практика показує, що будинки канадського типу служитимуть вам вірою та правдою багато десятирічь. Вони витримають такі грізні явища природи, як землетруси, сильні вітри та багато інших природних факторів.

Алгоритм замовлення проекту

1. Звернення до архітектурного підприємства, спеціалісти якого розроблять проект будинку. На стадії проектування ви можете вносити корективи та побажання до проекту.

2. Розробка документації стосовно проекту.

3. З’ясування віхі питань, які пов’язані з розробкою проекту.

4. Оплата проектних послуг.

5. Протягом 1,5-2 місяців ви одержите готовий пакет проектної документації, з якою ви можете звертатися до підприємства-забудовника.

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий

Недавние записи - Полезное
Янв 14, 2 дня назад

Где можно купить хороший подарок?

Многие люди согласятся с тем что приобрести хороший подарок очень часто бывает достаточно сложно. Действительно нередко мы просто не знаем что выбрать для близких нам людей. В итоге тратим много времени и нервов, для того чтобы найти подходящий вариант. Нередко это заканчивается тем что вы покупаем какую-то не совсем нужную вещь. Наверняка подобное случалось с [...]

Янв 14, 2 дня назад

Современные люстры под любые нужды и дизайн интерьера

Современные люстры под любые нужды и дизайн интерьераСтоимость осветительных приборов может существенно различаться. На люстры цена зависит от многих факторов, таких как дизайн, мощность, количество ламп, функциональные и декоративные особенности, степень пыле- и влагозащиты. Еще несколько десятилетий назад ассортимент предлагаемых на продажу осветительных приборов оставлял желать лучшего. Сегодня же мы можем наблюдать настоящий прорыв в сфере освещения. Специализированные интернет-магазины предлагают на выбор [...]

Янв 14, 2 дня назад

Купить люстру, значит обзавестись полезной вещью и качественно обновить интерьер

Купить люстру, значит обзавестись полезной вещью и качественно обновить интерьерСегодня покупка люстры не является чем-то необычным. В интернет-магазинах освещения могут предложить сотни наименований осветительных приборов, среди которых наверняка найдутся стильные, высококачественные дешевые люстры Даже дорогие и презентабельные когда-то люстры устаревают, выходят из моды и из строя. Тогда возникает риторический вопрос: «А не пора ли сделать обновку и купить люстру». Отличная мысль, тем более в [...]